فروشگاه منتخب صنعت پارس

فیبر نوری

Showing 61–80 of 87 results

آداپتور فیبر نوری مالتی مد LC Duplex - OM3

آداپتور فیبر نوری مالتی مد LC Duplex – OM3

236,000 تومان
افزودن به سبد خرید
آداپتور فیبر نوری LC Duplex - OM4

آداپتور فیبر نوری LC Duplex – OM4

246,000 تومان
افزودن به سبد خرید
آداپتور فیبر نوری LC Duplex APC سینگل مد

آداپتور فیبر نوری LC Duplex APC سینگل مد

276,000 تومان
افزودن به سبد خرید
آداپتور فیبر نوری سینگل مد LC Duplex UPC

آداپتور فیبر نوری سینگل مد LC Duplex UPC

198,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری SC OM3

پیگتیل فیبر نوری SC OM3

1,910,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری مالتی مد - SC OM4

پیگتیل فیبر نوری مالتی مد – SC OM4

1,820,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری SC APC

پیگتیل فیبر نوری SC APC

1,838,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری سینگل مد - SC UPC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC

1,840,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری مالتی مد - LC OM4

پیگتیل فیبر نوری مالتی مد – LC OM4

1,960,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری سینگل مد - LC UPC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – LC UPC

1,950,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری سینگل مد LC APC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد LC APC

1,920,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری - LC OM3

پیگتیل فیبر نوری – LC OM3

1,930,000 تومان
افزودن به سبد خرید
کابل فیبر نوری لوز تیوب 24 کور OM3

کابل فیبر نوری لوز تیوب 24 کور OM3

118,900 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل EDGE-01U-SP

پچ پنل EDGE-01U-SP

26,800,000 تومان
افزودن به سبد خرید
کیستون شبکه Cat6A کورنینگ - SFTP

کیستون شبکه Cat6A کورنینگ – SFTP

299,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری مالتی مد OM3 LC-Duplex

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد OM3 LC-Duplex

733,600 تومان
افزودن به سبد خرید
شرینک حرارتی OpDAT

شرینک حرارتیOpDAT

390,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل فیبر نوری - 24xLC Duplex OM3

پچ پنل فیبر نوری – 24xLC Duplex OM3

14,880,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل شبکه دیتاسنتر - METZ CONNECT

پچ پنل شبکه دیتاسنتر – METZ CONNECT

1,820,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل فیبر نوری OM4 - LC-Quad

پچ پنل فیبر نوری OM4 – LC Quad

18,220,000 تومان
افزودن به سبد خرید
مقایسه