فروشگاه منتخب صنعت پارس

پچ کورد فیبر نوری LC OM3

EDGE™ Reverse Polarity Uniboot Duplex Jumper, 50 µm multimode (OM3)

(دیدگاه کاربر 2)
وزن 14.2 g
ابعاد 380 × 250 × 180 mm
ساختار هوزینگ

Composite

نوع فیبر نوری

مالتی مد

کلاس فیبر نوری

(OM3 (G50/125 ULTRA-BEND 7.5

قطر خارجی

2 میلی متر

تعداد تار (کر) فیبر نوری

2 کر

رنگ روکش

فیروزه ای

رنگ هوزینگ

مشکی

رنگ بوت

فیروزه ای

نوع کانکتور A,B

LC Uniboot

پولیش

PC

نوع بوت

Uniboot

ساختار روکش کابل

LSZH™/FRNC کم دود و عاری از گاز هالوژن

افت قرارگیری A,B

0.1 دسی بل

حداکثر افت قرارگیری A,B

0.15 دسی بل

طول موج

850 نانومتر / 1300 نانومتر

حداکثر افت در کیلومتر

2.8 دسی بل در کیلومتر / 1.0 دسی بل در کیلومتر

پشتیبانی سرعت 1 gigabit ethernet در مسافت

600 متر / 1000 متر

پشتیبانی سرعت 10 gigabit ethernet در مسافت

300 متر/ 330 متر

حداقل پهنای باند در دسترس

1500MHz*km / 500 MHz*km

حداقل پهنای باند موثر

2000MHz*km / –

دمای کاربری

منفی 10 درجه سانتی گراد تا 60 درجه سانتی گراد

فناوری روکش

ضد خمش RFP

استاندارد

TIA/EIA-6 4-10A604-10 /
IEC 61754-20

متراژ

2 متر

شماره فنی

E797902TNZ20002M

موارد بیشتر

قیمت: 650,000 تومان


 


PDF
   link

 

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

پچ کورد های سری EDGE™ Duplex Jumpers با دو سر کانکتور LC Duplex پیشرفته ترین پچ کورد صنعت فیبر نوری می باشد که به آسانی و بدون نیاز به ابزار خاص به سادگی قابلیت تغییر قطبیت را در استاندارد TIA-568 را دارا می باشد و این طراحی بی نظیر دوتار نوری را در یک روکش پیشرفته فراهم و با فناوری عدم افت در برابر خمش bend-insensitive Corning® ClearCurve® را در خود جای داده است.
ویژگی های کاربردی:
•  تعداد تار نوری کابل: ۲
•  گروه فیبر نوری : ۵۰ µm multimode (OM3)
•  متراژ : ۲ m
•  رنگ روکش : فیروزه ای
•  بدون مواد مضر / زیان آور RoHS 2011/65 / EU

Part/Number: E797902TNZ20002M

وزن 14.2 g
ابعاد 380 × 250 × 180 mm
ساختار هوزینگ

Composite

نوع فیبر نوری

مالتی مد

کلاس فیبر نوری

(OM3 (G50/125 ULTRA-BEND 7.5

قطر خارجی

2 میلی متر

تعداد تار (کر) فیبر نوری

2 کر

رنگ روکش

فیروزه ای

رنگ هوزینگ

مشکی

رنگ بوت

فیروزه ای

نوع کانکتور A,B

LC Uniboot

پولیش

PC

نوع بوت

Uniboot

ساختار روکش کابل

LSZH™/FRNC کم دود و عاری از گاز هالوژن

افت قرارگیری A,B

0.1 دسی بل

حداکثر افت قرارگیری A,B

0.15 دسی بل

طول موج

850 نانومتر / 1300 نانومتر

حداکثر افت در کیلومتر

2.8 دسی بل در کیلومتر / 1.0 دسی بل در کیلومتر

پشتیبانی سرعت 1 gigabit ethernet در مسافت

600 متر / 1000 متر

پشتیبانی سرعت 10 gigabit ethernet در مسافت

300 متر/ 330 متر

حداقل پهنای باند در دسترس

1500MHz*km / 500 MHz*km

حداقل پهنای باند موثر

2000MHz*km / –

دمای کاربری

منفی 10 درجه سانتی گراد تا 60 درجه سانتی گراد

فناوری روکش

ضد خمش RFP

استاندارد

TIA/EIA-6 4-10A604-10 /
IEC 61754-20

متراژ

2 متر

شماره فنی

E797902TNZ20002M

  1. احمد

    بسیار عالی

  2. فرامز

    کرنینگ با فناوری ضدخمش Clear Curve انقلابی تو صنعت ایجاد کرد و مخصوصا با تعویض polarity سریع بدون شکستگی واقعا عالی این فناوری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه