فروشگاه منتخب صنعت پارس

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC

OpDAT pigtail SC UPC, OS2, 9/125 µm, Single mode - METZ Connect

(دیدگاه 1 کاربر)
شماره فنی

150Q1CO0020E

متراژ

2 متر

موارد بیشتر

قیمت: 1,840,000 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC به صورت بسته بندی شامل 12 عدد پیگتیل سینگل مد با کانکتور های SC  و اتصال فیزیکی UPC با حداقل میزان افت شبکه نوری و مطابق استاندارد ITU-T ، ISO/IEC11801 و EN-50173 تولید شرکت متز کانکت METZ CONNECT آلمان می باشد. پیگتیل های SC UPC آماده انجام فیوژن و سربندی کابل های فیبر نوری در پچ پنل های فیبر نوری  رکمونت و رک های صنعتی و دیواری می باشد.

اتصال فیزیکی UPC و ارائه آن با کمترین میزات افت نسبت به کانکتور های سینگل مد معمولی توسط METZ CONNECT آسودگی خاطر کیفیت شبکه و ارتباط را برای شبکه فراهم می آورد و بیشتر ار این نوع تجهیزات در شبکه های با حساسیت متوسط مانند خط های اینترنتی مخابراتی  استفاده می شود.

 

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC

  1. پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC ( کانکتور SC ) مطابق استاندارد IEC 61754-4
  2. فیبر سینگل مد OS2, E9/125 µm با فناوری عدم افت در برابر خمش
  3. طبق استاندارد ( IEC 60793-2-50 )type B6_a and B6_b and G.657.A2 and B2 با G.652.D سازگار است.
  4. کاربری : کابل ارتباطی جهت سربندی فیبر نوری
  5. ترتیب رنگ ها مطابق با استاندارد IEC 60304 : قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید، خاکستری، قهوه ای، بنفش ،‌فیروزه ای، سیاه و سفید، نارنجی، صورتی .
  6. روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  7. تمامی تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش با فناوری bend insensitive بدون افت با ایجاد خمش می باشند.
  8. تار فیبر نوری تایت بافر 0.9 mm ، طول 2
  9. رنگ کانکتور : آبی
  10. افت قرار گیری : max. 0.3 dB
  11. افت برگشتی : min. 50 dB
  12. پیگتیل های سینگل مد با تست صد در صد کیفیت در طول موج های 1310nm و 1550nm
  13. سنجش نهایی توسط دستگاه اینترفرومتر جهت کارایی صد در صد با دقت بالا و ارائه نتایج تست
  14. اندازه گیری توسط یک کنترل بصری نهایی اتصالات مطابق با IEC 61300-3-35
  15. هر پیگتیل دارای شماره و سریال تولید جداگانه استاندارد 17025
  16. جهت شناسایی زمان تولید و اندازه گیری ها و سنجش دقیق می باشد.
  17. یونیت بسته بندی : 12 عدد

پیگتیل فیبر نوری چیست
کانکتور های فیبر نوری استاندارد FOCIS
راهنمای کامل فیبر نوری سینگل مد – (تک حالته)
استاندارد ITU-T فیبر های نوری سینگل مد
ابزار تمیز کننده کانکتور فیبر نوری LC


Part/Number: 150Q1CO0020E

شماره فنی

150Q1CO0020E

متراژ

2 متر

1 دیدگاه برای پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC UPC

  1. Melika

    site khobi darin

    • abedian

      سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه