فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری لوز تیوب 8 کور – دبل جکت آرمور CORNING

Outdoor Cable, Double Corrugated Steel Armouring Double Sheath 1x8 E9 SMF-28e+® ITU G652.D LT 2.3

(دیدگاه کاربر 2)
شماره فنی

008ERD-83122P20

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

OS2

رنگ روکش

مشکی

طول موج

1310 nm, 1550 nm, 1625 nm

نوع روکش

High Density Polyethylene (HDPE)

وزن در هر کیلومتر

255

استحکام کششی Crush Resistance

3000N

قطر کر فیبر

8.2µm

موارد بیشتر

قیمت: 69,000 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر نوری لوز تیوب 8 کور – دبل جکت آرمور CORNING با ساختار لوز تیوب ، سینگل مد SM OS2 با Outdoor سری  LT 2.3 کورنینگ که به عنوان کابل های با ساختار A-DQ(ZN)(SR)2Y(SR)2Y با دولایه روکش و یک لایه زره یا آرمور موج دار احاطه شده سرتاسری، مناسب استفاده در پروژه های Outdoor یا فضاهای بیرونی ( مسقف)  می باشد و در تجهیز انواع شبکه های ستون فقرات بین ساختمان ها Campus و بین طبقات داخل رایزر های فضای باز ساختمان ها در انواع روش های کابل کشی داخل داکت مجاری افقی و عمودی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار مقاوم کابل همچنین امکان دفن مستقیم کابل را فراهم می آورد، کابل مطابق استاندارد IEC 60794-1-2 F5 در مقابل آب مقاومت بی نظیری را دارا می باشد و به سرعت مانع از نفوذ آب می گردد.

تیوب ها و تارهای فیبر نوری جهت شناسایی سریع و آسان بر اساس رنگ بندی استاندارد TIA کدگذاری شده اند. ویژگی SZ ( چرخش متناوب روکش کابل ) سبب کاهش خطرات نصب و تأثیرات محیطی بر روی پارامترهای انتقال می شود. کابل دارای ضخامت و سبک با یک ژاکت بیرونی به قطر 1.3 میلیمتر HDPE جهت نصب آسان در انواع مجاری و کانال ، داکت ها و انواع لوله ها ، و همچنین قابلیت دفن مستقیم طراحی شده است.

 

کابل فیبر نوری لوز تیوب 8 کور – دبل جکت آرمور CORNING

 

ویژگی های کاربردی:

  1. کابل فیبر نوری 8 کور سینگل مد – OS2
  2. ویژگی ها و مزایا
  3. ضخامت روکش ژاکت 1.5 میلی متر HDPE
    قطر کوچکتر کابل با طراحی صنعتی جهت نصب آسان در مجاری باریک تر
  4. زره پوش استیل موج دار
    جوندگان ، محافظت مکانیکی و کاربردهای دفن شده مستقیم
  5. مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و میکروب
    قابل نصب در محیط های بیرونی
  6. فناوری انسداد آب
    کاربرد OSP (در فضای باز)
  7. تار فیبر نوری / تیوب های بافر با کد Telcordia-Bellcore
    شناسایی آسان تک تک تیوب ها و تار های فیبر نوری
  8. هسته کابل خشک با استفاده از عناصر قابل تورم در صورت نفوذ آب
    امکان استفاده با اطمینان بیشتر در پروژه های
  9. ساختار لوز تیوب LT 2.3 ، ویژگی SZ-Stranded
    مقاومت بالای کابل و روکش مناسب ، محافظت بیشتر از تار های فیبر نوری به هنگام نصب

مشخصات کابل:

  1. سینگل مد – OS2 سری G.652.D
  2. تعداد تار فیبر نوری: 8
  3. ساختار روکش: A-DQ(ZN)(SR)2Y(SR)2Y
  4. گروه فیبر نوری : OS2
  5. استاندارد ITU-T: سری G.652.D
  6. نوع روکش: HDPE

 

کابل های فیبر نوری

شناسایی کابل های فیبر نوری

راهنمای کابل فیبر نوری سینگل مد

راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری

فیبر نوری


Part/Number: 008ERD-83122P20

شماره فنی

008ERD-83122P20

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

OS2

رنگ روکش

مشکی

طول موج

1310 nm, 1550 nm, 1625 nm

نوع روکش

High Density Polyethylene (HDPE)

وزن در هر کیلومتر

255

استحکام کششی Crush Resistance

3000N

قطر کر فیبر

8.2µm

2 دیدگاه برای کابل فیبر نوری لوز تیوب 8 کور – دبل جکت آرمور CORNING

  1. شکری

    ممنون بابت محصولات عالی

  2. بقائی

    بسیار سپاسگزارم که تو این شرایط کالای اصل در اختیار مشتریان قرار می دهید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه