فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری مالتی مد 24 کور – OM5

OpDAT universal cable 1x24 OM5 - bend insensitive, class Eca

(دیدگاه 2 کاربر)
شماره فنی

150U248000000M

فیبر نوری

(OM5 (50/125μm, Multimode

طول موج

1300 nm, 850 nm

کلاس فیبر نوری

(OM5 (ISO/IEC 11801/EN 50173 & EN 60793-2-10, EN 60793-2-10 A1.a.4

قطر کابل

7.5 mm

رنگ روکش

سبز

فناوری روکش

LSHF

کلاس مقاومت در برابر آتش

Class Eca
(classification acc. to EN 13501-6)

استاندارد عملکرد

EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, 1, EN 187000

ساختار فیبر نوری

50/125μm

ساختار کابل

سنترال تیوب / یونیورسال Universal

تعداد تیوب & تعداد کر

1 / 24

استاندارد ITU

G.651.1

موارد بیشتر

قیمت: 232,000 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر نوری مالتی مد 24 کور – OM5 با 24 تار فیبر نوری OM5 و پشتیبانی از فناوری SWDM مالتی مد مالتی پلکسینگ کوتاه و تار های فیبر نوری BI غیر حساس به خمش  و ساختار U-DQ(ZN)BH و طراحی سنترال تیوب پیشرفته ترین کابل فیبر نوری مالتی مد با قابلیت انتقال 400 گیگابیت می باشد. ساختار U-DQ(ZN)BH  امکان نصب کابل را در شرایط مختلف فراهم می سازد، کابل Universal می باشد و قابلیت نصب در اشکال مختلف شامل داخل ساختمان indoor و خارج از ساختمان outdoor را دارا می باشد.

کابل فیبر نوری مالتی مد 24 کور – OM5

ویژگی های کاربردی:

  1. نصب IN/OUT ارائه به شکل سینگل تیوب و لوز تیوب
  2. فیبر نوری مقاوم در برابر خمش فناوری bend insensitive ( بدون افت با ایجاد خمش )
  3. ضد آب با دوام طولانی
  4. مقاومت کششی مناسب و ضد جونده
  5. فاقد گازهای هالوژن
  6. ساختار کابل: لوز تیوب
  7. قطر کابل سری سنترال لوز تیوب 7.5 mm with 2 to 12 fibers per loose tube
  8. قطر کابل سری سنترال لوز تیوب 8.0 mm with 24 fibers per loose tube
  9. قطر کابل سری لوز تیوب 11.0 mm
  10. تیوب های بیشتر در ساختار Ø 2.5 mm bar made of fiber glass reinforced plastic
  11. لوز تیوب Ø 2.8 mm with 2-12 fibers per loose tube
  12. لوز تیوب Ø 3.5 mm with 18-24 fibers per loose tube
  13. مقاومت بالا: جهت نصب در داخل ساختمان ، نصب داخل لوله و یا دفن مستقیم در خاک
  14. مطابق استاندارد : EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, EN 187000
  15. مقاوم در برابر شعله مطابق استاندارد Class Eca(classification acc. to EN 13501-6)

مشخصات کابل

  1. فیبر نوری مالتی مد OM5
  2. ساختار U-DQ(ZN)BH
  3. کاربری Universal
  4. پشتیبانی از فناوری SWDM
  5. تعداد تار فیبر نوری: 24

کابل فیبر نوری

کابل های فیبر نوری استاندارد

دسته بندی استاندارد کابل های فیبر نوری

راهنمای فیبر نوری مالتی مد

راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری مناسب


Part/Number: 150U248000000M

شماره فنی

150U248000000M

فیبر نوری

(OM5 (50/125μm, Multimode

طول موج

1300 nm, 850 nm

کلاس فیبر نوری

(OM5 (ISO/IEC 11801/EN 50173 & EN 60793-2-10, EN 60793-2-10 A1.a.4

قطر کابل

7.5 mm

رنگ روکش

سبز

فناوری روکش

LSHF

کلاس مقاومت در برابر آتش

Class Eca
(classification acc. to EN 13501-6)

استاندارد عملکرد

EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, 1, EN 187000

ساختار فیبر نوری

50/125μm

ساختار کابل

سنترال تیوب / یونیورسال Universal

تعداد تیوب & تعداد کر

1 / 24

استاندارد ITU

G.651.1

2 دیدگاه برای کابل فیبر نوری مالتی مد 24 کور – OM5

  1. فلاح پور

    تفاوت OM4 با OM5 چیه

    • abedian

      حور انتقال فیبرنوری OM5 در ارتباط با فرستنده ها و گیرنده های SWDM نیزمی باشد که بدین ترتیب ظرفیت انتقال را افزایش می دهند، شایان ذکراست که تار نوری OM5 قطر هسته ای مشابه OM4 و OM3 دارد ( ۵۰/۱۲۵ ) اما فناوری ساخت آن متفاوت است گرچه مطابق استاندارد با مدل های پیشین مالتی مد سازگار است ، پیشرفت فناوری فیبر نوری پر کاربردترین کانکتور در این صنعت را به عنوان انتخاب اصلی زیر ساخت های پر سرعت نموده است: کانکتور LC-Duplex. فناوری OM5 از تمام فناوری های قبلی همانند OM4 و OM3 پشتیبانی می نماید. اتصالات و کابل ها هم کاملا سازگار میباشند. اما فیبر OM5 همراه با فرستنده های مناسب، توانایی انتقال طیف نوری را در پهنای باند تا چهار برابر بیشتر را ارائه می دهد.
      بر روی این لینک کلیک کنید

  2. abasi

    کیفیت بالا و مناسب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه