فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری مالتی مود 24 کور – OM5

OpDAT universal cable 1x24 OM5 - bend insensitive, class Eca

(دیدگاه کاربر 1)
نوع فیبر نوری

مالتی مد

کلاس فیبر نوری

(OM5 (ISO/IEC 11801/EN 50173 & EN 60793-2-10, EN 60793-2-10 A1.a.4

قطر کابل

7.5 mm

رنگ روکش

سبز

فناوری روکش

LSHF

کلاس مقاومت در برابر آتش

Class Eca
(classification acc. to EN 13501-6)

استاندارد عملکرد

EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, 1, EN 187000

ساختار فیبر نوری

50/125μm

ساختار کابل

سنترال تیوب / یونیورسال Universal

تعداد تیوب & تعداد کر

1 / 24

استاندارد ITU

G.651.1

شماره فنی

150U248000000M

موارد بیشتر

قیمت: 279,300 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

شناسه محصول: 2065 دسته: , , , برچسب: , ,

کابل فیبر نوری مالتی مود 24 کور – OM5  OpDAT – bend insensitive

کابل فیبر نوری Universal سری U-DQ(ZN)BH مالتی مود 24 کر ، مقاوم در برابر خمش 50/125 (OM5) – bend insensitive

ویژگی های کاربردی:

  • نصب IN/OUT ارائه به شکل سینگل تیوب و لوز تیوب
  • فیبر نوری مقاوم در برابر خمش فناوری bend insensitive ( بدون افت با ایجاد خمش )
  • ضد آب با دوام طولانی
  • مقاومت کششی مناسب و ضد جونده
  • عاری از گازهای هالوژن
  • ساختار کابل: لوز تیوب
  • قطر کابل سری سنترال لوز تیوب 7.5 mm with 2 to 12 fibers per loose tube
  • قطر کابل سری سنترال لوز تیوب 8.0 mm with 24 fibers per loose tube
  • قطر کابل سری لوز تیوب 11.0 mm
  • تیوب های بیشتر در ساختار Ø 2.5 mm bar made of fiber glass reinforced plastic
  • لوز تیوب Ø 2.8 mm with 2-12 fibers per loose tube
  • لوز تیوب Ø 3.5 mm with 18-24 fibers per loose tube
  • مقاومت بالا: جهت نصب در داخل ساختمان ، نصب داخل لوله و یا دفن مستقیم در خاک
  • مطابق استاندارد : EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, EN 187000
  • مقاوم در برابر شعله مطابق استاندارد Class Eca(classification acc. to EN 13501-6)

 


کابل فیبر نوری

نوع فیبر نوری

مالتی مد

کلاس فیبر نوری

(OM5 (ISO/IEC 11801/EN 50173 & EN 60793-2-10, EN 60793-2-10 A1.a.4

قطر کابل

7.5 mm

رنگ روکش

سبز

فناوری روکش

LSHF

کلاس مقاومت در برابر آتش

Class Eca
(classification acc. to EN 13501-6)

استاندارد عملکرد

EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, 1, EN 187000

ساختار فیبر نوری

50/125μm

ساختار کابل

سنترال تیوب / یونیورسال Universal

تعداد تیوب & تعداد کر

1 / 24

استاندارد ITU

G.651.1

شماره فنی

150U248000000M

  1. فلاح پور

    تفاوت OM4 با OM5 چیه

    • abedian

      حور انتقال فیبرنوری OM5 در ارتباط با فرستنده ها و گیرنده های SWDM نیزمی باشد که بدین ترتیب ظرفیت انتقال را افزایش می دهند، شایان ذکراست که تار نوری OM5 قطر هسته ای مشابه OM4 و OM3 دارد ( ۵۰/۱۲۵ ) اما فناوری ساخت آن متفاوت است گرچه مطابق استاندارد با مدل های پیشین مالتی مد سازگار است ، پیشرفت فناوری فیبر نوری پر کاربردترین کانکتور در این صنعت را به عنوان انتخاب اصلی زیر ساخت های پر سرعت نموده است: کانکتور LC-Duplex. فناوری OM5 از تمام فناوری های قبلی همانند OM4 و OM3 پشتیبانی می نماید. اتصالات و کابل ها هم کاملا سازگار میباشند. اما فیبر OM5 همراه با فرستنده های مناسب، توانایی انتقال طیف نوری را در پهنای باند تا چهار برابر بیشتر را ارائه می دهد.
      بر روی این لینک کلیک کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه