فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ

FREEDMTM Gel-Free Indoor/Outdoor Cable 4F G50 MMF ClearCurve® OM3  LSZHTM/FRNC

(دیدگاه کاربر 4)
شماره فنی

004TSZ-T3180D2H

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

4

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

42kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

3.0dB/km / 1.0dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

860m /550m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 220m

موارد بیشتر

قیمت: 49,300 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ

FREEDMTM Gel-Free Indoor/Outdoor Cable 4F G50 MMF ClearCurve® OM3  LSZHTM/FRNC

کابل فیبر نوری OM3 مالتی مد 4 کور  CORNING – LSZH کورنینگ سری FREEDMTM  MPC با کاربری چند منطوره Multipurpose و تار های فیبر نوری پیشرفته و مقاوم در برابر خمش فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve و طراحی سنترال تیوب از جمله پرکاربردترین کابل های فیبر نوری مود استفاده در صنعت می باشد. دارا بودن روکش LSZHTM/FRNC امکان کاربری کابل را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH فراهم می آورد.

کابل دارای تارهای فیبر نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا 100Gb/s را در مسافت 70 متر و 40Gb/s  تا مسافت 100 متر و 10 گیگابیت در ثانیه تا مسافت 300 متر را دارا می باشد. طول موج های قابل پشتیبانی کابل 850 و 1300 نانومتر و تار های نوری بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند.

این کابل انتخاب مناسبی برای اجرای انواع شبکه های فیبر نوری بین ساختمان ها و داخل ساختمان ها می باشد و ساختار غیر هادی آن نیاز به ارت نمودن آرمور کابل را از میان می برد و دسترسی سریع را به همراه اطمینان نصب فراهم می نماید. فناوری مقاومت در برابر نفوذ آب مطابق استاندارد IEC 60794-1-2 F5 و مقاومت در برابر انواع عوامل میکروبی و پوسیدگی و استحکام بالا با طراحی مقاوم در برابر UV یا اشعه ماورا بنفش و مناسب نصب در انواع محیط های داخلی و بیرونی و کانالی می باشد.

 

کابل فیبر نوری – 4 کر مالتی مد OM3سنترال تیوبLSZH شرکت CORNING

 

    • فناوری تیوب های بدون ژل
      ویژگی بدون ژل بودن تیوب ها نیاز به تمیز کاری قبل از انجام فیوژن را به حداقل می رساند و فرایند استریپ کابل را تا 20 دقیقه کاهش می دهد. نبود ژل در تیوب اطمینان صد در صدی نصب کابل در محیط های رایزر ( عمودی ) را فراهم می آورد.
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • لایه پشم شیشه ای خاص و متورم شونده
      تقویت مقاومت کابل در برابر جوندگان، در پروژه های فضاهای بیرونی outdoor و تقویت فناوری مقاومت در برابر نفوذ آب
    • مقاومت در برابر آب
      مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
    • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
      بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
    • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
      سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سر پوشیده
    • قطر کوچک و شعاع خمش مناسب
      نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
    • روکش عاری از عنصر سیلیکون Silicon-free
      روکش کابل عاری از هرگونه عناصر زیان آور برای طبیعت می باشد
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 004TSZ-T3180D2H

 

شماره فنی

004TSZ-T3180D2H

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

4

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

42kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

3.0dB/km / 1.0dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

860m /550m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 220m

4 دیدگاه برای کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ

  1. افشین

    کابل بسیار با کیفیتی بود. ممنونم

  2. ترابی

    ببشخید اطلاعات کاملی راجع به کابل میخواستم!

  3. علیرضا

    سایت شما خدمات seo آیا لازم نداره!

    • سید مجتبی منتخبی

      با سلام،‌
      خوشبخانه شرکت منتخب صنعت پارس خدمات ذکر شده را بصورت مستقل انجام می دهد. شما میتوانید خدمات مناسبی در این زمینه از دپارتمان طراحی و توسعه وب شرکت دریافت نمایید.

      به لینک زیر مراجعه فرمایید.

      https://developer.msp-ict.com

  4. رشدی

    من کابل رو نمونه گرفتم و با OTDR تو ۳ متر جواب تست نگرفتم؟

    • سید مجتبی منتخبی

      مشتری گرامی درود بر شما. در مورد تست OTDR روی مسافت ذکر شده (۳ یا سه متر * ) متاسفانه شما از ابزار استاندارد مطابق پروتکل تست استاندارد فیبر نوری مالتی مد استفاده نفرموده اید.

      مطابق پروتکل استاندارد TIA OFSTP-14 که برای شبکه مالتی مد کاربرد دارد ، شما بایستی تست را با دستگاه پاور متر و سوری فیبر نوری انجام دهید ، تست OTDR جهت عیب یابی نقطه ای پس از تست پاور استفاده می شود( جهت شناسایی فیوژن ها و کانکتور های معیوب و یا خمش های بزرگ یا فشار روی کابل ) ، البته با توجه به برگشتی بودن تست نوری OTDRپارامترها قابل اطمینان نمی باشند. در واقع شما هرکز نمی توانید با دستگاه OTDR یک پچ کورد یا کابل را تست فرمایید و یا برای این کار نیاز به لانچ کیبل دارید که طول فیبر مورد تست را افزایش دهید. در هر صورت شما میتوانید در صورت معیوب بودن کابل روند بازگشت کالا را طی فرمایید. کالا دارای گارانتی تعویض مادام العمر می باشد.

      جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست فیبر نوری به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

      https://docs.msp-ict.com/Testing-Installed-fibre-optic-cable-fa.html

      https://docs.msp-ict.com/Optical-fiber-testing-fa.html

      https://community.msp-ict.com/question/خطا-در-تست-فیبر-نوری/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه