• شماره فنی004TSZ-T3180D2H
  • فیبر نوری(OM3 (50/125μm, Multimode
  • تعداد تار فیبر4
  • استانداردEN 50173, ISO/IEC 11801
  • طول موج1300nm , 850nm
  • رنگ روکش کابلمشکی
  • نوع روکش کابلLSZH
  • رنگ بندیTelcordia-Bellcore/ TIA-598

فروشنده : منتخب صنعت پارس4.97 امتیاز از 294 دیدگاه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

تومان132,800

  • نقد و بررسی اجمالی

.کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ CORNING مالتی مد سری FREEDMTM  MPC با کاربری چند منطوره Multipurpose و تار های فیبر نوری OM3 پیشرفته و مقاوم در برابر خمش فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve و طراحی سنترال تیوب از جمله پرکاربردترین کابل های فیبر نوری مورد استفاده در صنعت می باشد. دارا بودن روکش LSZHTM/FRNC امکان کاربری کابل را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH فراهم می آورد.

کابل دارای تارهای فیبر نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا 100Gb/s را در مسافت 70 متر و 40Gb/s  تا مسافت 100 متر و 10 گیگابیت در ثانیه تا مسافت 300 متر را دارا می باشد. طول موج های قابل پشتیبانی کابل 850 و 1300 نانومتر و تار های نوری بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند.

کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ

کابل فیبر نوری – 4 کر مالتی مد OM3سنترال تیوبLSZH شرکت CORNING

 

  1. فناوری تیوب های بدون ژل
    ویژگی بدون ژل بودن تیوب ها نیاز به تمیز کاری قبل از انجام فیوژن را به حداقل می رساند و فرایند استریپ کابل را تا 20 دقیقه کاهش می دهد. نبود ژل در تیوب اطمینان صد در صدی نصب کابل در محیط های رایزر ( عمودی ) را فراهم می آورد.
  2. کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
    بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
  3. لایه پشم شیشه ای خاص و متورم شونده
    تقویت مقاومت کابل در برابر جوندگان، در پروژه های فضاهای بیرونی outdoor و تقویت فناوری مقاومت در برابر نفوذ آب
  4. مقاومت در برابر آب
    مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
  5. مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
    بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید، تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت
  6. خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
    سربندی کاملا کارآمد و آسان جهت برنامه های کاربردی در فضای باز
  7. قطر کوچک و شعاع خمش مناسب
    نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
  8. روکش عاری از عنصر سیلیکون Silicon-free
    روکش کابل عاری از هرگونه عناصر زیان آور برای طبیعت می باشد
  9. مقاومت در برابر آتش/حریق
  10. روکش LSZH/FRNC

 

مشخصات فنی:

  1. فیبر نوری: OM3
  2. ساختار کابل:لوز تیوب
  3. ساختار کابل: U-DQ(ZN)BH
  4. قطر تار فیبر نوری:‌ 50/125 میکرون یا میکرومتر
  5. مشخصات فیبر نوری: OM3
  6. فناوری تار فیبر نوری : bend insensitive
  7. فیبر نوری: بهینه شده جهت استفاده از فناوری لیزر LOMMF
  8. جهت نصب Indoor ، نصب داخل لوله و کانال و یا دفن مستقیم در خاک
  9. مطابق استاندارد : EN 50173-1, ISO 11801 2nd edition, IEC 60794-1, EN 187000
  10. مقاوم در برابر حریق مطابق استاندارد Dca,s2,d2,a1(classification acc. to EN 13501-6)
  11. تولید کننده: Corning کورنینگ

کابل های فیبر نوری استاندارد
راهنمای فیبر نوری مالتی مد
راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری مناسب
مشخصات فیبر نوری OM3

 


Part/Number: 004TSZ-T3180D2H

  • مشخصات فنی

شماره فنی

004TSZ-T3180D2H

4 دیدگاه برای کابل فیبر نوری 4 کور – LSZH OM3 کورنینگ

  1. افشین

    کابل بسیار با کیفیتی بود. ممنونم

  2. ترابی

    ببشخید اطلاعات کاملی راجع به کابل میخواستم!

  3. علیرضا

    سایت شما خدمات seo آیا لازم نداره!

  4. رشدی

    من کابل رو نمونه گرفتم و با OTDR تو ۳ متر جواب تست نگرفتم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • توضیحات کوتاه

PDF

link

 

مقالات اخیر