فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری 8 کور – CORNING Indoor OM3

MIC® Tight Buffer Indoor Cable  8F G50 LOMMF ClearCurve® OM3 2.0mm TB3, Cca-s1b, d2, a1 LSZHTM/FRNC

(دیدگاه کاربر 3)
شماره فنی

008TDZ-86388E2G

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

فیروزه ای

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

20.48kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

860m /550m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 220m

موارد بیشتر

قیمت: 41,300 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر نوری 8 کور – CORNING Indoor OM3

 

MIC® Tight Buffer Indoor Cable  8F G50 LOMMF ClearCurve® OM3 2.0mm TB3, Cca-s1b, d2, a1 LSZHTM/FRNC

 

کابل فیبر نوری مالتی مد 8 کور OM3 مناسب پروژه های indoor با روکش کم دود و کاملا مقاوم در برابر حریق و خاموش شونده خودکار LSZH شرکت کورنینگ CORNING سری MIC® 250 2.0 با ساختار طراحی استاندارد J-B(ZN)H و کلاس واکنش حریق Cca,s1b,d2,a1 گزینه مناسبی جهت تجهیز شبکه های indoor می باشد، تار های فیبر نوری OM3 با قطر 50μm و کاملا مقاوم در برابر خمش فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve با قرار گیری در طراحی تایت بافرد ویژگی انعطاف پذیری کابل فیبر نوری مورد استفاده در فضاهای داخلی را فراهم می آورد.

دارا بودن روکش مقاوم در برابر حریق LSZHTM/FRNC امکان کاربری کابل را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH فراهم می آورد و همچنین میتوان از این کابل در پروژّ های Indoor/ Outdoor یا به اختصار IN/OUT نیز استفاده نمود. کابل دارای تارهای فیبر نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد پیشرفته کورنینگ می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا 100Gb/s را در مسافت 70 متر و 40Gb/s  تا مسافت 100 متر و 10 گیگابیت در ثانیه تا مسافت 300 متر را دارا می باشد.

طول موج های قابل پشتیبانی کابل 850 و 1300 نانومتر و تار های نوری بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند.این کابل انتخاب مناسبی برای اجرای انواع شبکه های فیبر نوری در داخل ساختمان ها (شبکه ستون فقرات) می باشد.

فناوری مقاومت در برابر آتش مطابق استاندارد Flame retardant to IEC 60332-3C و مقاومت در برابر خورندگی Non corrosive to IEC 60754-2 and EN50267 و Halogen-free (LSZHTM) مناسب نصب در انواع محیط های داخلی و کانالی می باشد.

 

کابل فیبر نوری – 8 کور OM3 مالتی مد – تایت بافر- LSZH شرکت CORNING

 

    • کاملا دی الکتریک , غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • نازک و کم وزن
      نصب آسان و جابه جایی سریع
    • رنگ بندی کابل نوری مطابق Telcordia-Bellcore 
      شناسایی آسان و سریع
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 008TDZ-86388E2G

 

شماره فنی

008TDZ-86388E2G

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

فیروزه ای

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

20.48kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

860m /550m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 220m

3 دیدگاه برای کابل فیبر نوری 8 کور – CORNING Indoor OM3

  1. مردانی

    کابل بسیار نرم و انعطاف پذیر

    • سید مجتبی منتخبی

      از نظر شما سپاسگزارم!

  2. SIMADC

    سلام ، من از بازار کابلی شبیه کابل فوق تهیه کردم! متاسفانه کیفیت خوبی نداشت و دوست فروشنده مدعی بود که کور کابل کورنینگ هست!
    ولی کابل شما رو پس از تهیه متوجه شدم که خیلی متفاوته و ۱۰۰ گیگ رو هم پشتیبانی کرد! خواستم تشکر کنم

    • سید مجتبی منتخبی

      سلام و درود مشتری عزیز،

      بله متاسفانه همواره افرادی وجود دارند که مدعی این موضوع هستند که داخل برخی کابل های چینی کور کورنینگ وجود دارد!

      شرکت کورنینگ همانند تمامی برند های معتبر جهان هرگز کور ( تارفیبر نوری ) رو به تنهایی جهت تولید کابل در کارخانه ای غیر از کارخانه های کورنینگ عرضه نمی نماید !

      هموراه از فروشنده درخواست تست ریپورت نمایید! تست ریپورت با سربرگ کورنینگ در اختیار شما قرار می گیرد. و کور به کور فرایند تست را نشان می دهد. به لیبل روی کابل توجه فرمایید، لیبل کابل های کورنینگ با فناوری لیزر حک شده اند! لیبل کابل های چینی بصورت چاپی می باشد.!

      کاراکترهای CORNING و مشخصات واژه های لیبل داخل دیتا شیت کورنینگ نوشته شده است! قرقره های کابل های کورنینگ فلزی نمی باشند. و همچنین شما میتوانید مدارک حمل و ترخیص کابل و گواهی مبدا مهر شده در کشور سازنده رو تقاضا نموده و بررسی نمایید.

      از نظر شما سپاسگزارم!

  3. آدبش

    کابل کیفیت بالایی دارد ! مناسب دیتاسنتر و شبکه های داخل ساختمان

    • سید مجتبی منتخبی

      سپاس از شما!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه