فروشگاه منتخب صنعت پارس

CORNING

Showing 1–20 of 54 results

کیف ابزار فیوژن فیبر نوری

کیف ابزار فیوژن فیبر نوری

37,200,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل EDGE-01U-SP

پچ پنل EDGE-01U-SP

26,800,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ابزار تمیز کننده کانکتور فیبر نوری LC

ابزار تمیز کننده کانکتور فیبر نوری LC

5,900,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ابزار پاک کننده کانکتور فیبر نوری OptiTap

ابزار پاک کننده کانکتور فیبر نوری OptiTap

5,450,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ابزار پاک کننده کانکتور ST - FC و E2000

ابزار پاک کننده کانکتور ST – FC و E2000

4,900,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری - SC OM3

پیگتیل فیبر نوری SC – OM3

3,395,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری SC - سینگل مد

پیگتیل فیبر نوری SC – سینگل مد

3,195,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل شبکه - CORNING

پچ پنل شبکه – CORNING

2,490,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل شبکه استیل کیستون CORNING - Cat6a

پچ پنل شبکه استیل کیستون CORNING – Cat6a

1,996,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری SC - LC سینگل مد 3 متری

پچ کورد فیبر نوری SC – LC سینگل مد 3 متری

1,590,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری SC - LC OS2 SM 2m

پچ کورد فیبر نوری SC – LC OS2 SM 2m

1,590,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پنل مدیریت کابل شبکه - CORNING

پنل مدیریت کابل شبکه – CORNING

1,388,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری OM3 کورنینگ

پچ کورد فیبر نوری – LC OM3

1,318,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری LC سینگل مد 2 متری

پچ کورد فیبر نوری LC سینگل مد 2 متری

1,290,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پنل مدیریت پچ کورد شبکه

پنل مدیریت پچ کورد شبکه

1,280,500 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری OS2 Low Loss 5m

پچ کورد فیبر نوری OS2 Low Loss 5m

1,220,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری - LC OS2 Low Loss 1m

پچ کورد فیبر نوری – LC OS2 Low Loss 1m

989,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری سینگل مد | 2 متری

پچ کورد فیبر نوری LC Simplex سینگل مد – 2 متری

750,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد شبکه 3 متری - S/FTP RJ45

پچ کورد شبکه 3 متری – S/FTP RJ45

389,000 تومان
افزودن به سبد خرید
کیستون شبکه Cat6A کورنینگ - SFTP

کیستون شبکه Cat6A کورنینگ – SFTP

299,000 تومان
افزودن به سبد خرید
مقایسه