فروشگاه منتخب صنعت پارس

METZ CONNECT

Showing 1–20 of 57 results

کریمپ حرارتی 12تایی

کریمپ حرارتی 12تایی

15,060,000 تومان
افزودن به سبد خرید
باکس فیبر نوری دیواری | 24xLC-D

باکس فیبر نوری دیواری | 24xLC-D

9,000,000 تومان
افزودن به سبد خرید
150800100-E

کیف ابزار فیبر نوری – Cleaning

9,050,000 تومان 8,800,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ کورد فیبر نوری

پچ پنل فیبر نوری OM4, LC-Q

6,900,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل فیبر نوری – OpDAT fix 24xLC D, OM3

5,880,000 تومان
افزودن به سبد خرید
کریمپ حرارتی 30 میلیمتر

کریمپ حرارتی 30 میلیمتر

2,045,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری مالتی مود - LC PC

پیگتیل فیبر نوری مالتی مود – LC PC

1,600,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری - pigtail LC APC, OS2

پیگتیل فیبر نوری – pigtail LC APC, OS2

1,520,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری سینگل مود - LC UPC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – LC UPC

1,250,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری مالتی مد pigtail SC PC

پیگتیل فیبر نوری مالتی مد pigtail SC PC

1,120,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل DCCS2

هوزینگ شبکه دیتاسنتر – DCCS2

1,120,000 تومان
افزودن به سبد خرید
کابل فیبر نوری SC APC ,OS2

پیگتیل فیبر نوری SC APC, OS2

1,088,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پچ پنل شبکه 19 اینچ 48 پورت یک و نیم یونیت

پچ پنل شبکه 19 اینچ 48 پورت یک و نیم یونیت

985,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری - pigtail LC PC, OM3

پیگتیل فیبر نوری – pigtail LC PC, OM3

940,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ابزار تمیز کننده کانکتور فیبر نوری

ابزار تمیز کننده فیبر نوری

899,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ابزار تمیز کننده فیبر نوری - LC

تمیز کننده فرول LC

899,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3

پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3

800,000 تومان
افزودن به سبد خرید
آچار پانچ شبکه - Parallel pliers

آچار پانچ شبکه – Parallel pliers

750,000 تومان
افزودن به سبد خرید

پچ پنل شبکه 19 اینچ 24 پورت نیم یونیت

680,000 تومان
افزودن به سبد خرید
پیگتیل فیبر نوری سینگل مود - SC UPC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – SC UPC

640,000 تومان
افزودن به سبد خرید
مقایسه