اداپتور نوری مالتی مد LC داپلکس OM5

  • شماره فنی1509007M-I
  • فیبر نوریمالتی مُد OM5
  • کانکتورLC
  • ظرفیتDuplex
  • طرح قرار گیریLC-D, SC, E-2000
  • طول عمربیش از ۱۰۰۰ چرخه قرار گیری

فروشنده : منتخب صنعت پارس

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

تومان265,000

  • نقد و بررسی اجمالی

اداپتور نوری مالتی مد LC داپلکس OM5 با پشتیبانی از شبکه OM5 و نسل های گذشته و سازگار با فناوری SWDM، مناسب نصب در انواع پچ پنل و باکس های فیبر نوری جهت سربندی با کانکتور های فیبر نوری LC و پیگتیل های فیبر نوری LC. مطابق با رنگ بندی TIA-598C سری OM5 با ثبات بالا، کیفیت مناسب و طول عمر طولانی، ساخته شده از بهترین مواد جهت کاهش افت قرارگیری و افت کل توان نوری ، مناسب تجهیز شبکه های ساختار یافته در مجموعه ها و سازمان ها و حتی شرکت های کوچک. هوزینگ آداپتور از جنش پلاستیک سخت و با کیفیت بالا و محل اتصال از سرامیک شکاف دار ساخته شده است.

 

آداپتور فیبر نوری LC Duplex – OM5

ویژگی های کاربری  

  1. فیبر نوری OM5 مالتی مد 50/125 میکرومتر
  2. هوزنیگ ساخته شده از پلاستیک با کیفیت بالا و محل اتصال سرامیک شکاف دار
  3. سایز قرار گیری  مطابق سایز کانکتور SC Simplex و E-2000 Simplex
  4. رنگ اداپتور : سبز لیمویی
  5. هر دو نوع سینگل مد و مالتی مد slotted ceramic guide sleeves for single mode and multimode applications
  6. مواد با ثبات بالا، کیفیت سطح و عمر طولانی
  7. حداقل عمر 1000 چرخه در صورت slotted zirconium oxide ceramics sleeve (ZrO2)

کاربری :

  1. جهت ارتباط کانکتور های فیبر نوری
  2. نصب روی انواع پچ پنل و باکس فیبر نوری

کابل فیبر نوری
کابل های فیبر نوری استاندارد
دسته بندی استاندارد کابل های فیبر نوری
راهنمای فیبر نوری مالتی مد
راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری مناسب
مشخصات فیبر نوری OM5
استاندارد کانکتور فیبر نوری (FOCIS) – تعامل پذیری اتصال
تشخیص و شناسایی کانکتور های فیبر نوری


Part/Number: 1509007M-I

  • مشخصات فنی

شماره فنی

1509007M-I

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اداپتور نوری مالتی مد LC داپلکس OM5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • توضیحات کوتاه

PDF

link

 

مقالات اخیر