فروشگاه منتخب صنعت پارس

اداپتور نوری مالتی مود LC D

OpDAT adapter, LC D, OM5, Multi mode

(دیدگاه کاربر 1)
وزن 12 g
ابعاد 29.20 × 12.80 × 9.40 mm
شماره فنی

1509007M-I

موارد بیشتر

قیمت: 240,000 تومان


PDF    link

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

اداپتور فیبر نوری مالتی مد – OpDAT LC D, OM5

 

  • طراحی اداپتور نوری مالتی مود LC D مطابق سایز SC Simplex
  • رنگ اداپتور : سبز
  • سری سینگل مد و مالتی مد slotted ceramic guide sleeves for single mode and multimode applications
  • مواد با ثبات بالا، کیفیت سطح و عمر طولانی
  • حداقل عمر 1000 چرخه در صورت slotted zirconium oxide ceramics sleeve (ZrO2)
  • انواع : blue (SM), green (SM APC), heather violet (OM4),aqua (OM3), lime green (OM5)
  • کاربری :
  • جهت ارتباط کانکتور های فیبر نوری

 


وزن 12 g
ابعاد 29.20 × 12.80 × 9.40 mm
شماره فنی

1509007M-I

  1. فرشید

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه