• شماره فنی1502557724-E
  • نوع آداپتورLC-Duplex
  • گروه فیبر نوریText
  • کلاس فیبر نوریOM3: ISO/IEC 11801/EN 50173 & IEC 60793-2-10/EN60793-2-10 A1.a.2
  • تعداد پورت24
  • نوع پیگتیلLC

فروشنده : منتخب صنعت پارس4.97 امتیاز از 294 دیدگاه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

تومان18,880,000

  • نقد و بررسی اجمالی

پچ پنل فیبر نوری – 24xLC Duplex OM3 سری OpDAT fix برند METZ CONNECT نصب ثابت ارائه با 24 عدد آداپتور مالتی مد OM3 (تجهیز شده به صورت کامل همراه با پیگتیل و آداپتور به همراه کاست و محافظ فیوژن کریمپ) با کاربری جهت سربندی استاندارد کابل فیبر نوری، تجهیز شده با آداپتور های فیبر نوری LC-Duplex و پیگتیل های نوری LC با وزن سبک و ساخته شده از آلومینیوم به همراه فریم جلوی فولادی جدا شونده.

پچ پنل فیبر نوری – 24xLC Duplex OM3

ویژگی های کاربری

  1. فیبر نوری OM3
  2. تعداد 24xLC Duplex
  3. فریم جلویی جدا شونده حهت دسترسی آسان تر در نصب آداپتورها
  4. روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  5. افت قرار گیری : max. 0.4 dB
  6. افت برگشتی : min. 35 dB
  7. رنگ آداپتور : فیروزه ای
  8. مشخصات فیبر مالتی مد Class B , ISO / IEC 60793-2-50 Type B6-a/B6-b 
  9. تار فیبر نوری تایت بافر 0.9 mm ، طول 2 متر
  10. فریم جلویی در دو رنگ استاندارد خاکستری (RAL 7035) و مشکی (RAL 9005)
  11. کاربری آسان و نصب سریع
  12. چند راه حل برای اتصال کابل fastening with PG13.5, PG16 and PG21 or M20 and M25
  13.  گلند  PG 16
  14. عمق 240 میلی متر بدون گلند کابل و آداپتور
  15. پیگتیل ها قبل از نصب در آداپتور ها مطابق با استاندارد IEC 61300-3-35 بازرسی گردیده اند
  16. پنل پشتی دارای 10 گزینه جهت قرار گرفتن کابل: 4xPG13.5, 2x PG16/M20, 2x PG21/M25, 2x U-shaped cutouts

کابل های فیبر نوری استاندارد
راهنمای فیبر نوری مالتی مد
راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری مناسب
فیبر نوری OM3


Part/Number: 1502557724-E

  • مشخصات فنی

شماره فنی

1502557724-E

1 دیدگاه برای پچ پنل فیبر نوری – 24xLC Duplex OM3

  1. عماد

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • توضیحات کوتاه

PDF

link

 

مقالات اخیر