فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل سینگل مد 12 LSZH – G657B1 کورنینگ

FREEDMTM Tight Buffer Indoor/Outdoor Cable 12F E9/125 SMF-28® ULTRA 0.9mm TB3, Cca-s1a,d1,a1

شماره فنی

012Z8X-32125E2C

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

Corning® ClearCurve® ZBL Bend Insensitive Single mode Fibre ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.B3

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

61kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1500N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

8.2μm E9/125 SMF28e+®

طول موج

1310nm / 1383nm / 1550nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.32dB/km / 0.32dB/km / 0.18dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000m / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000m / – / 40000m

موارد بیشتر

قیمت: 42,500 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل سینگل مد -12 کر G657.B1 LSZH کورنینگ

1×12 E9 SMF-28e+ ULTRA® ITU G657.B1 Clear Curve ZBL LSZHTM/FRNC

کابل سینگل مد -12 کر G657B1 LSZH کورنینگ CORNING با ساختار تایت بافر Outdoor با قابلیت نصب در محیط های Indoor به لحاظ دارا بودن روکش LSZH مقاوم در برابر حربق، کم دود و خاموش شونده خودکار و همچنین نصب در محیط های IN/OUT  که به عنوان پرکاربردترین کابل فیبر نوری در صنعت از لحاظ کاربرد در انواع محیط های بیرونی و داخلی به جهت خمش مناسب و عدم ایجاد افت در صورت خمش تحت ساختار U- VQ(ZN)H شناخته می شود، فناوری عدم افت در برابر خمش Clear Curve و فناوری عدم نفوذ آب بر اساس استاندارد IEC 60794-1-2 F5 و استقامت کامل با طراحی مقاوم در برابر UV یا اشعه ماورا بنفش  و مناسب نصب در انواع محیط های داخلی و بیرونی و کانالی می باشد. کابل به عنوان سری MPC یا multipurpose cable یا کابل چند منظوره به لخاظ محیط استفاده شناخته می شود.

روکش کابل در برابر اشعه UV مقاوم است، کابل همچنین فناوری مقاومت در برابر آب را دارا می باشد و روکش آن در برابر عوامل میکروبی نیز مقاوم می باشد. فناوری LSZH نیاز به تبدیل کابل هنگام ورود به محیط های داخلی را از بین می برد و میتوان کابل را مستقیما بدون نیاز به تغییر نوع کابل از محیط بیرونی.Outdoor به داخل محیط های مسقف نصب نمود.

 

کابل فیبر نوری – 12 کر با سینگل مد G657B3  کورنینگ – سینگل مد تایت بافر TB3و LSZH

 

    • مقاومت در برابر آب
      مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
      بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
    • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
      سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سر پوشیده
    • قطر کوچک و شعاع خم مناسب
      نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
    • ساختار تایت بافر TB3
      استریپ روکش کابل هر 10cm به راحتی
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 012Z8X-32125E2C

 

شماره فنی

012Z8X-32125E2C

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

Corning® ClearCurve® ZBL Bend Insensitive Single mode Fibre ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.B3

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

61kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

1500N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

8.2μm E9/125 SMF28e+®

طول موج

1310nm / 1383nm / 1550nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.32dB/km / 0.32dB/km / 0.18dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000m / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000m / – / 40000m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل سینگل مد 12 LSZH – G657B1 کورنینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه