فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر نوری 12 کور – OM4

OpDAT outdoor cable 1x12 OM4 - bend insensitive

(دیدگاه کاربر 2)
شماره فنی

150A127000000M

فیبر نوری

(OM4 (50/125μm

طول موج

1300 nm, 850 nm

تعداد کور

12

رنگ روکش

مشکی

فناوری روکش

LLDPE

استاندارد

EN 50173, ISO/IEC 11801, TIA 598

موارد بیشتر

قیمت: 130,000 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر نوری 12 کور –  OM4، با ساختار A-DQ(ZN)B2Y و تار های فیبر نوری مالتی مد OM4 با فناوری غیر حساس به خمش (BI یا Bend Insensitive)50/125 (OM4) و مشخصات  و قابلیت پشتیبانی از فناوری لیزر ( بهیته شده با لیزر LOMMF ) ، ساختار سنترال تیوب و یا تیوب مرکزی و روکش مقاوم در برابر شرایط منفاوت محیطی و ویژگی محافظت در برابر جوندگان Rodent Protection، کاملا دی الکتریک ( غیر هادی ) و مناسب انواع پروژه های Outdoor, Indoor و Indoor/Outdoor ، مطابق استاندارد ISO/IEC 11801 و EN-50173 می باشد.

تارهای فیبر نوری بر اساس استاندارد رنگ بندی فیبر نوری TIA-598C در داخل یک تیوب فعال مرکزی احاطه شده با الیاف شیشه ای قرار گرفته اند.

کابل فیبر نوری 12 کور – OM4

ویژگی های کاربردی :

  1. مالتی مد OM4
  2. 100Gb/s قطر 50/125 میکرون
  3. طراحی کابل: لوز تیوب
  4. ساختار کابل:A-DQ(ZN)B2Y
  5. روکش کابل: LLDPE ( پلی اتیلن خطی با چگالی کم )
  6. مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش
  7. دی الکتریک ( غیرهادی)
  8. مقاومت کامل در برابر آب با دوام طولانی
  9. مقاومت کششی مناسب و ضد جونده
  10. مقاومت بالا: جهت دفن مستقیم در خاک و هم به صورت کانالی Outdoor , IN/OUT
  11. قطر کابل سری لوز تیوب (up to 24 fibres): Ø 6,7 mm و قطر کابل سری لوز تیوب stranded loose tubes: Ø 11,0 mm نیز می باشد.
  12. ساختار لوزتویب مجزا: الیاف پلی اتیلنی مستحکم با استقامت پایدار به دور تیوب مرکزی
  13. مطابق استاندارد : ISO 11801-1, EN50173-1:2002, IEC 60794-1
  14. تولید کشور آلمان Made in Germany

کابل فیبر نوری

کابل های فیبر نوری استاندارد

دسته بندی استاندارد کابل های فیبر نوری

راهنمای فیبر نوری مالتی مد

راهنمای انتخاب کابل فیبر نوری مناسب

مشخصات فیبر نوری OM4

تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش

فیبر نوری

 


Part/Number:150A127000000M

شماره فنی

150A127000000M

فیبر نوری

(OM4 (50/125μm

طول موج

1300 nm, 850 nm

تعداد کور

12

رنگ روکش

مشکی

فناوری روکش

LLDPE

استاندارد

EN 50173, ISO/IEC 11801, TIA 598

2 دیدگاه برای کابل فیبر نوری 12 کور – OM4

  1. صدری

    قیمت قابل باور نیست

  2. ashrafi

    کیفیت عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه