فروشگاه منتخب صنعت پارس

کابل فیبر 12 کور OM3 – روکش LSZH

Loose Tube Circuit Integrity Indoor/Outdoor Cable 1x12 G50 MMF ClearCurve® OM3 LT 2.0 LSZHTM/FRNC

(دیدگاه کاربر 3)
شماره فنی

012TPU-T3188D2C

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

270kg/km

کاربری / پروژه

IN/OUT, Indoor, Outdoor

استحکام کششی Crush Resistance

5000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

1100m /600m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

550m

موارد بیشتر

قیمت: 66,300 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

کابل فیبر 12 کور OM3 – روکش LSZH کورنینگ CORNING

Loose Tube Circuit Integrity Indoor/Outdoor Cable 1×12 G50 MMF ClearCurve® OM3 LT 2.0 LSZHTM/FRNC

کابل فیبر نوری 12 کور مالتی مد OM3 با روکش LSZH برند کورنینگ CORNING گروه  FREEDMTM  MPC با ویژگی استفاده چند منطوره Multipurpose در انواع پروژه های Indoor , Outdoor و IN/OUT و همچنین تار های فیبر نوری OM3 با ویژگی مقاوم بودن در برابر خمش ها، فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve شرکت کورنینگ و طراحی لوز تیوب از جمله شناخته شده ترین کابل های فیبر نوری مورد استفاده در صنعت می باشد. روکش LSZHTM/FRNC کابل امکان استفاده از ان را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH کم دود ومخاموش شونده فراهم می آورد.

کابل دارای فیبر های نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا 100Gb/s را در مسافت 70 متر و 40Gb/s  تا مسافت 100 متر و 10 گیگابیت در ثانیه تا مسافت 300 متر را دارا می باشد. طول موج های قابل پشتیبانی کابل 850 و 1300 نانومتر و تار های نوری بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند.

کابل دارای ساختار طراحی استاندارد U-DQ(ZN)BH می باشد و 12 تار نوری OM3 در یک تیوب فعال در حالت استاندارد قرار گرفته اند. تعداد کل تیوب های غیر فعال کابل نیز 5 تیوب است و کل تیوب های موجود 6 تیوب در ساختار لوز تیوب می باشد. ساختار غیر هادی آن نیاز به ارت نمودن از میان می برد و دسترسی سریع را به همراه اطمینان نصب فراهم می نماید. فناوری مقاومت در برابر آتش مطابق استاندارد Circuit Integrity to IEC 60331-25 (90 min @ 750 °C) و مناسب نصب در انواع محیط های داخلی و بیرونی و کانالی می باشد.

 

کابل فیبر نوری – 12 کر مالتی مد OM3سنترال تیوبLSZH شرکت CORNING

 

    • فناوری ساختار یکپارچه 
      مناسب برای انواع پروژه های فیبر نوری IN/OUT، کانالی و داخل فضاهای بسته
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
      بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • لایه پشم شیشه ای خاص و متورم شونده
      تقویت مقاومت کابل در برابر جوندگان، در پروژه های فضاهای بیرونی outdoor و تقویت فناوری مقاومت در برابر نفوذ آب
    • خشکی کامل هسته کابل
      امکان اماده سازی کارآمد و سازگاری بیشتر را در کاربردهای بیرونی و داخلی / خارجی فراهم می نماید
    • قطر کوچک و شعاع خمش مناسب
      نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 004TSZ-T3180D2H

 

شماره فنی

012TPU-T3188D2C

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

270kg/km

کاربری / پروژه

IN/OUT, Indoor, Outdoor

استحکام کششی Crush Resistance

5000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

1100m /600m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

550m

3 دیدگاه برای کابل فیبر 12 کور OM3 – روکش LSZH

  1. عباسی

    کابل با کیفیت بسیار بالا

  2. ریحانی

    ببخشید این کابل در نوع om4 موجوده؟

  3. atabak

    کابل بسیار با کیفیت بود،‌ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

مقایسه