فروشگاه منتخب صنعت پارس

پیگتیل فیبر نوری SC APC

OpDAT pigtail SC APC, OS2, 9/125 µm, Single mode - METZ Connect

(دیدگاه 1 کاربر)
شماره فنی

150Q1CA0020E

متراژ

2 متر

موارد بیشتر

قیمت: 1,838,000 تومان


PDF    link

  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تضمین بهترین قیمت
  • آماده ارسال از انبار فروشگاه

پیگتیل فیبر نوری SC APC در بسته بندی با 12 تار فیبر نوری سینگل مد با کانکتور های SC  و اتصال فیزیکی APC زاویه دار با کمترین میزان افت برگشتی و مطابق استاندارد ITU-T ، ISO/IEC11801 و EN-50173 تولید شرکت متز کانکت METZ CONNECT آلمان می باشد. پیگتیل فیبر نوری SC APC جهت سربندی کابل های فیبر نوری در انواع پچ پنل های فیبر نوری دیواری و رکمونت مورد استفاده قرار می گیرد.

به جهت اهمیت اتصال فیزیکی APC و افت کمتر آنها نسبت به کانکتور های UPC بیشتر ار کانکتور های فیبر نوری APC در شبکه های حساس مانند خط های اینترنتی مخابراتی استفاده می شود.

پیگتیل فیبر نوری SC APC

ویژگی های کاربردی پیگتیل SC APC

  1. پیگتیل فیبر نوری سینگل مد – SC APC ( کانکتور SC ) مطابق استاندارد IEC 61754-4
  2. فیبر سینگل مد OS2, E9/125 µm با فناوری عدم افت در برابر خمش
  3. طبق استاندارد ITU-T سری ( IEC 60793-2-50 )type B6_a and B6_b and G.657.A2 and B2 با G.652.D سازگار است.
  4. کاربری : کابل ارتباطی جهت سربندی فیبر نوری
  5. ترتیب رنگ ها مطابق با استاندارد IEC 60304 : قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید، خاکستری، قهوه ای، بنفش ، فیروزه ای، سیاه و سفید، نارنجی، صورتی .
  6. روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  7. تمامی تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش با فناوری bend insensitive بدون افت با ایجاد خمش می باشند.
  8. تار فیبر نوری تایت بافر 0.9 mm ، طول 2
  9. رنگ کانکتور : سبز
  10. افت قرار گیری : max. 0.3 dB
  11. افت برگشتی : min. 65 dB
  12. پیگتیل های سینگل مد با تست صد در صد کیفیت در طول موج های 1310nm و 1550nm
  13. سنجش نهایی توسط دستگاه اینترفرومتر جهت کارایی صد در صد با دقت بالا
  14. ارائه نتایج تست
  15. اندازه گیری توسط یک کنترل بصری نهایی اتصالات مطابق با IEC 61300-3-35
  16. هر پیگتیل دارای شماره و سریال تولید جداگانه استاندارد 17025
  17. جهت شناسایی زمان تولید و اندازه گیری ها و سنجش دقیق می باشد.
  18. یونیت بسته بندی : 12 عدد

پیگتیل فیبر نوری چیست

کانکتور های فیبر نوری استاندارد FOCIS

راهنمای کامل فیبر نوری سینگل مد – (تک حالته)

استاندارد ITU-T فیبر های نوری سینگل مد

ابزار تمیز کننده کانکتور فیبر نوری LC


Part/Number: 150Q1CA0020E

شماره فنی

150Q1CA0020E

متراژ

2 متر

1 دیدگاه برای پیگتیل فیبر نوری SC APC

  1. علی اکبر

    در مورد این کانکتور توضیح میدین ؟

    • abedian

      SC (Stander Connector) (کانکتور ثابت)
      کانکتور فیبر نوری SC در اواسط دهه هشتاد توسط شرکت مخابراتی ژاپنی Nippon Telegraph & Telephone ارائه گردید ، اما در ابتدا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفت چون بسیار گران قیمت بود. اتصال SC دارای یک افت اتصال معمولی ۰٫۲۵ دسی بل است و برای ۱۰۰۰ چرخه قطع-اتصال میتواند مورد کاربری قرار گیرد.
      کانکتور SC فیبرهارا به طور دقیق با توجه به فرول کمی پهن سرامیکی با قطر ۲٫۵ میلیمتری هم تراز میکند ، که از یک سیستم push-pull مشترک استفاده می کنند، نام این سیستم ها کانکتور “Set and Click” و “Stab and Click” می باشد. این سیستم در ابتدا در برنامه های Gigabit Internet استفاده میشد، اما با کانکتورهای کوچکتر جایگزین شد. در حال حاضر با در انواع سینکل مود و مالتی مود در برنامه های کاربردی CATV و شبکه های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.
      FOCIS-3: TIA-604-3

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه